Kariéra – přidejte se k úspěšným

Ing. Edita Navrátilová

majitelka franšízy

Práce v realitách mě baví a naplňuje. Líbí se mi potkávat zajímavé lidi, učit se nové věci a řídit si svůj čas, jak potřebuji.

Michal Šebor

makléř roku 2019 (15 let v realitách)

Po celou dobu mého podnikání v realitách patřím vždy mezi nejúspěšnější makléře v celé síti.

Ing. Václav Doležal

makléř (přes 30 let v realitách)

Česká Společnost Realitní mi poskytuje zázemí, důvěru klientů a spoustu zajímavých zakázek s ještě zajímavějšími výdělky 🙂

Udělejte si test, zda se hodíte na makléře.

Volné pozice

Realitní makléř - samostatný

Budete mít své portfolio s nabídkou nemovitostí k prodeji či pronájmu z různých komunikačních a marketingových kanálů České Společnost Realitní a také z vlastních aktivit. Potencionálním klientům budete tyto nemovitosti nabízet a zajišťovat jejich prohlídky. Konečný obchod mezi kupujícím a prodávajícím je pak řízen ze zázemí pobočky, která zajišťuje veškerý právní a finanční servis. Výše Vašeho výdělku je neomezená, navíc získáte ještě podíl na provizi za prodej finančních a nefinančních produktů.

Realitní makléř - začátečník

Práce realitního makléře je příjemná a velmi různorodá. Realitní makléř neustále poznává nové tváře, je prodejcem, rádcem i psychologem v jedné osobě. Často cestuje, má všeobecný přehled a neustále se sebevzdělává. Pracovat jako realitní makléř pro Českou Společnost Realitní znamená prestiž. Dobrý realitní makléř je odměněn nadstandardním příjmem.

Firemní kultura

Dlouhodobá spolupráce

Při výběru makléřů jsme velmi pečliví. Chceme vytvořit perspektivní a co nejlépe fungující tým, který má potenciál dosahovat těch nejlepších výsledků nejen dnes, ale i zítra a za rokKvalifikace

Z makléřů vychováváme profesionály v oboru realit. Proto má si makléři České Společnosti Realitní pravidelně formou školení prohlubují své znalosti. Nejen v oblasti prodeje a pronájmu realit, ale rovněž v souvisejících oblastech práva, ekonomiky i stavebnictví.

Firemní akce

Pořádáme rozličné kulturní i sportovní akce a staráme se o pestrý společenský život našich makléřů. Ti nejúspěšnější se navíc mají možnost účastnit významných společenských podniků pořádaných společně s našimi partnery.

Přátelská atmosféra

S našimi makléři jednáme jako s partnery. Jsme maximálně otevření k názorům každé osobnosti, která má zájem na sobě pracovat a přinášet tak významná zlepšení celého makléřského týmu. Aktivní spolupracovníci mají naši největší podporu.


Vzdělávání - Realitní akademie České Společnosti Realitní

Realitní akademie České Společnosti Realitní přináší makléřům možnost zvyšovat si své vzdělání a kvalifikaci v oboru realit. Díky ní tak naši makléři získávají a prohlubují si své odborné znalosti i obchodní dovednosti, což vede k ještě profesionálnějšímu přístupu a v konečném důsledku ke spokojenému klientovi. Schopnosti dobrého obchodníka, perfektní znalost realitního trhu stejně jako odborné znalosti zahrnující potřebnou oblast práva, finančnictví a stavebnictví jsou totiž pro práci realitního makléře naprosto nezbytné. Každý náš makléř se vzdělává hned v několika oblastech dle modulů viz níže.

01

Povinné vstupní školení pro začínající makléře, tzv. "rychlý start realitního makléře" (modul 1), je zaměřené na osvojení základních dovedností, právní základy a realitní pojmy, smluvní dokumentaci, stanovení plánů aktivit pro nábor zakázek, základní seznámení s koncepty prodeje a stanovení cílů pro první měsíce.

02

Pro pokročilejší makléře navazuje "školení náborových a prodejních aktivit" (modul 2), jehož cílem je naučit se obchodní aktivity směřující k úspěšnému náběru nemovitostí (koncepty náboru, možnosti pro získávání zakázek, koncepty náborového jednání, způsoby prezentace služeb, exkluzivní zakázky) a prodeji nemovitostí (koncepty prodeje, prodejní techniky a psychologie prodeje, administrativa související s prodejem) plus právní základy. 

03

A v neposlední řadě naši makléři absolvují také "právo v realitách" (modul 3), kde je důraz kladen na zvyšování specifických dovedností realitního makléře v oblasti práva (smlouvy v rámci realitní činnosti, listinné postupy při realitní činnosti, čemu věnovat zvýšenou pozornost, atd.).


Celý systém vzdělávání slouží ke zlepšení komunikace mezi makléřem a klientem tak, aby naši zákazníci vždy dostali ten nejlepší možný servis a přístup.

Hlavním cílem je jednotné nastavení kvality poskytovaných služeb v rámci celé sítě, aby se na nás klienti mohli vždy obracet se 100% důvěrou.

Nejčastější dotazy k práci realitního makléře

Proč být makléřem RČSR?

V dnešní době se malé realitní kanceláře ztrácejí v obrovské konkurenci velkých franšízových skupin. Zvolit si zavedenou a silnou společnost je základním pravidlem pro dosažení úspěchu. Makléři potřebují důvěryhodného partnera, o kterého se při jednání s klienty mohou opřít. Máme silné zázemí garantující seriózní, odborný a odpovědný přístup. 

Co potřebuji?

Požadujeme zejména seriózní a odpovědný přístup, ochotu učit se novým věcem, průběžně se vzdělávat a zvyšovat si kvalifikaci. Pro naše klienty chceme vždy to nejlepší, proto klademe vysoké nároky i na naše pracovníky.

Co práce obnáší?

Kromě chození po prohlídkách úspěšný realitní makléř neustále komunikuje s aktivními i potenciálními klienty. Ty získává z vlastních aktivit a z různých komunikačních a marketingových kanálů RČSR. S těmito klienty se pak setkává, tvoří pro ně analýzy a provádí je celým prodejním procesem. Nesedí jen v kanceláři, a ale často pracuje mimo ni. Navíc musí mít i dobrý všeobecný přehled.

Pracovat jako realitní makléř pro RČSR znamená prestiž a být dobrým obchodníkem. Dobrý realitní makléř je odměněn nadstandardním výdělkem.

Kolik budu vydělávat?

Výdělek makléřů je závislý na jejich výkonu. Velkou výhodou je, že jeho výše není nijak omezena. Záleží jen na makléři, kolik si vydělá. Obecně se ale dá konstatovat, že by si zkušený makléř měl vydělat pravidelnou obchodní činností v průměru více než 70 tisíc korun za měsíc.

Jak se stát makléřem?

Pošlete nám svůj životopis a my se Vám ozveme. Pokud, ale opravdu chcete být makléřem, zavolejte na 730701701

Jak vybíráme?

Prvotní informace o Vás získáme ze zaslaného životopisu a z dotazníku. Pokud se nám budete jevit jako vhodný uchazeč, pozveme Vás na pohovor. V prvním kole vzniká prostor pro vzájemné představení, bližší seznámení a pro získání informací o Vaší motivaci, dosavadních pracovních zkušenostech a schopnostech. Věnujeme se také základním otázkám a informacím o RČSR, které by měl každý zájemce vědět. Informujeme Vás i o konkurenčních výhodách RČSR oproti ostatním realitním kancelářím. Pokud úspěšně absolvujete první kolo, pozveme Vás do další fáze, ve které se budeme zabývat již konkrétním nastavením spolupráce.

Budeme rádi, když nám něco napíšete

>