Zobrazit další fotografie

Dva slunečné a klidné navazující stavební pozemky se stavbami k bydlení nebo podnikání

Rataje nad Sázavou

Info v RK

Dva na sebe navazující stavební pozemky se stavbami k bydlení či podnikání.

V atraktivní lokalitě Posázaví v Ratajích nad Sázavou, 40 minut od Prahy, pár minut od řeky Sázavy, s krásným výhledem do údolí řeky. Výjimečná lokalita na kraji obce s návazností lesa garantuje soukromí a klid i v budoucnu, poloha pozemku zajišťuje to, že budoucí majitel nebude mít žádné sousedy.

Celý areál má široké možnosti využití, třeba i s potenciálem pronájmu přes Booking nebo Airbnb. Oba pozemky mají samostatné vjezdy z komunikace, je na ně přivedena elektřina, na jednom z pozemků je vlastní studna hluboká 61 m s kvalitní vodou a dostatečnou kapacitou. Lze je využívat jak samostatně, tak i v kombinaci: část využívat pro soukromé využití a část pro podnikání.

Menší z pozemků má celkovou výměru 2822 m2 včetně zastavěných ploch. Na tomto pozemku se nachází dřevostavba domu 4+1. Hlavní budova vytápěná krbem nebo elektřinou je řešena jako funkční a stylové bydlení pro majitele a zázemí pro hosty ubytované v chatkách.

Podél hlavní budovy je venkovní terasa (50 m2), z ní plynule přecházíme do kryté terasy (72 m2), která slouží jako stylové jídelna nebo místo relaxace pro hosty areálu. V hlavní budově je velký obývací pokoj (51 m2), velká nadstandardní kuchyň (29 m2), tři pokoje ( 29 m2, 15 m2, 15m2), chodba, předsíň a WC s koupelnou. Pod terasou je krytý a plně uzavíratelný prostor, kde můžete skrýt všechno nářadí a materiál pro údržbu areálu.

Tato část pozemku poskytuje dostatečné zázemí pro provoz kempu, meditačního centra, autokempu, menšího školícího střediska nebo dětského tábora. Vedle hlavní budovy se nachází dvě zateplené chatky s terasami, z nichž jedna slouží jako sociální zařízení, druhá nyní slouží jako sklad venkovního nářadí.
 

Druhý větší pozemek má celkovou výměru 4628 m2 včetně zastavěných ploch. Na pozemku je vydané stavební povolení na krytý altán ve tvaru osmiúhelníku a novostavbu skladu/letní kuchyně, jejichž výstavba už probíhá, jak je patrné z fotografií. Dále je vydané povolení na garáž a další chatu. Tato volnost v designu umožňuje budoucímu majiteli upravit areál podle svých představ a potřeb.

Areál leží v krásné přírodě poblíž řeky Sázavy, ve známe rekreační oblasti (hrad Český Šternberk - tři zastávky vlakem) oblíbené vodáky, cyklisty, turisty a rodinami s dětmi. Areál je dobře dostupný z Prahy (Chodov 40 min autem).

Vzhledem k širokým možnostem využití a variantě koupě i části areálu nás pro bližší informace kontaktuje na uvedeném tel. čísle.

  • Cena
    Info v RK
  • Číslo zakázkyN90466
  • Plocha parcely7 450 m2
  • Typ nemovitostiPozemky
  • UmístěníOkraj obce
  • DopravaVlak, Dálnice, Silnice, Autobus

Mám zájem o prohlídku a další informace

Zadané údaje zpracováváme podle těchto zásad