VideoZobrazit další fotografie

Prodej stavebního pozemku Čtyřkoly

Čtyřkoly

4 750 000 Kč za nemovitost

Prodej stavebního pozemku o výměře 827 m2 nedaleko Prahy. Pozemek je umístěn v krásné a klidné lokalitě, v nové zástavbě rodinných domů. 

Součástí prodeje je již schválené stavební povolení pro nízkoenergetický dům, můžete stavět dle projektu nebo si projekt můžete přizpůsobit a předělat Vašim představám. Případné změny projektu se řeší jen formulářem se žádostí o změnu před dokončením. Vystaveným povolením ušetříte také nemalé finance, které byste zaplatili za vyřízení povolení, projekt a další okolní náklady.

Na pozemku jsou již připravené inženýrské sítě - elektřina, vodovod a plyn, odpad. Pozemek prošel terénními úpravami - je urovnán a téměř rovinatý. Toto vše je velkou výhodou, můžete začít stavět okamžitě a ušetříte mnoho měsíců, někdy i rok či více let, než získáte stavební povolení.

Pozemek Vás může okouzlit také svým krásným výhledem do okolní přírody. Vychutnejte si klid a harmonii, kterou poskytuje tato lokalita, zároveň si užívejte výhod této lokality.

Další výhodou umístění pozemku je v blízkosti situované vlakové nádraží (5 min. chůze), dojezd autem do Prahy cca 20 min. po dálnici D1, do Benešova pak 10 min. autem. Škola a školka jsou vzdáleny 5 min. autem, nebo pěším 20 min. Obchody jsou v blízkosti, v obci se nachází také sportoviště, restaurace, tenisové kurty, dětské hřiště apod. Rybaření u řeky Sázavy, nedaleký les na procházky, cyklostezka, koupaní. V obci se pořádají různé akce jak pro dospělé, tak pro děti.

Neváhejte zavolat, ráda vás pozvu na prohlídku této krásné lokality a zodpovím případné další dotazy, včetně možnosti výstavby. 

  • Cena
    4 750 000 Kč za nemovitost
  • Číslo zakázkyN90480
  • Plocha parcely827 m2
  • Typ nemovitostiPozemky
  • UmístěníKlidná část obce
  • DopravaVlak, Dálnice
Pavlína Černá

Pavlína Černá

makléřka

+420 730779441

pcerna@csrealitni.cz

Mám zájem o prohlídku a další informace

Zadané údaje zpracováváme podle těchto zásad