VideoZobrazit další fotografie

Stavební parcela - připravená ke stavbě - pouze 20minut od Prahy

Čtyřkoly

5 750 000 Kč za nemovitost

Prodej stavebního zasíťovaného pozemku ve Čtyřkolech.

Pozemek o výměře 1.131 m2 je umístěn v krásné a klidné lokalitě nové zástavby rodinných domů

Součástí prodeje je již schválené stavební povolení na nízkoenergetický dům, můžete stavět dle projektu nebo si projekt můžete přizpůsobit a předělat tak Vašim představám. Případné změny projektu se řeší jen formulářem se žádostí o změnu před dokončením.

Na pozemku jsou již připravené inženýrské sítě - elektřina, vodovod a plyn, odpad.

Pozemek prošel terénními úpravami - je urovnán a téměř rovinatý.

Toto vše je velkou výhodou, můžete začít stavět okamžitě a ušetříte tak mnoho měsíců, někdy i rok, než získáte stavební povolení.

Bonusem pozemku je také nově vrtaná studna s hloubkou 30 metrů, kde je dostatek vody a hloubka vrtu zajistí i odběr pro domácnost. Je možné využít jako hlavní přívod vody, čímž se o velkou část sníží náklady na vodu.

Svou polohou pozemek skýtá veškeré soukromí a na pozemku jsou také 3 vzrostlé stromy, které poskytují další ráz soukromí. Případně mohou být stromy pokáceny v rámci prodeje, povolení je již vyřízené.

Pozemek Vás může také okouzlit svým krásným výhledem do okolní přírody. Vychutnejte si klid a harmonii, kterou poskytuje okolní prostředí a zároveň si užívejte výhod této lokality.

Další výhodou umístění pozemku je v blízkosti situované vlakové nádraží 5 min. chůze, dojezd autem do Prahy cca 20 min. po dálnici D1, do Benešova pak 10 min. autem.

Škola a školka jsou vzdáleny 5 min. autem, nebo pěším 20 min. Obchody jsou v blízkosti a v obci se nachází také sportoviště, restaurace apod. Rybaření u řeky Sázavy, nedaleký les na procházky, koupaní. V obci se pořádají různé akce jak pro dospělé, tak pro děti.

Neváhejte zavolat, rádi Vás pozveme na prohlídku a zodpovíme veškeré dotazy.

  • Cena
    5 750 000 Kč za nemovitost
  • Číslo zakázkyN90482
  • Plocha parcely1 131 m2
  • Typ nemovitostiPozemky
  • UmístěníKlidná část obce
  • DopravaVlak, Dálnice, Silnice
Pavlína Černá

Pavlína Černá

makléřka

+420 730779441

pcerna@csrealitni.cz

Mám zájem o prohlídku a další informace

Zadané údaje zpracováváme podle těchto zásad