Zobrazit další fotografie

Zasíťovaný stavební pozemek 827 m2 vzdálený 15 min od Westfield Chodov

Čtyřkoly

3 990 000 Kč za nemovitost

Prodej zasíťovaného stavebního pozemku 827 m2 ve Čtyřkolech u Čerčan.

Úplně nový a ke stavbě připravený pozemek o velikosti 827 m2 je situován v atraktivní lokalitě s novou zástavbou rodinných domů.

Tento pozemek je jedinečnou nemovitostí na trhu, jelikož již disponuje schváleným stavebním povolením pro výstavbu nízkoenergetického domu. Díky tomuto povolení můžete s výstavbou začít prakticky ihned. Existuje také možnost drobných úprav projektu dle Vašich individuálních představ, které lze realizovat prostřednictvím žádosti o změnu projektu před dokončením stavby. Tato možnost představuje značnou výhodu, umožňuje Vám totiž zahájit stavbu bez čekání na vyřízení stavebního povolení, což ušetří mnoho času a nákladů.

Pozemek je zasíťován inženýrskými sítěmi: elektřinou, vodou a plynem. Jeho poloha nabízí ideální kombinaci soukromí a snadné dostupnosti, nachází se totiž jen 3 minuty chůze od vlakové zastávky (250 m) a 15 minut autem od obchodního centra Westfield Chodov.

Dalšími výhodami tohoto pozemku jsou nedávno provedené terénní úpravy a také vzrostlé stromy, které mohou poskytnout příjemné soukromí a atmosféru. Existuje také možnost jejich pokácení dle preferencí budoucího majitele. Povolení kácení je také vyřízené.

Pozemek a hlavně budoucí pohled z domu nabízí nádherný výhled do okolní přírody. Pro milovníky přírody je obec Čtyřkoly ideálním výchozím bodem pro různé venkovní aktivity, jako jsou procházky, cyklistika nebo rybaření u řeky Sázavy. V okolí se nacházejí obchody, restaurace, sportoviště a jsou pořádány různé akce pro dospělé i děti.

V případě zájmu nabízíme také k prodeji sousední pozemek o velikosti 1131 m2, který přímo navazuje na tento pozemek.

Neváhejte nás kontaktovat, rádi vám poskytneme další informace a domluvíme prohlídku tohoto jedinečného místa.

 

  • Cena
    3 990 000 Kč za nemovitost
  • Číslo zakázkyN90540
  • Plocha parcely827 m2
  • Typ nemovitostiPozemky
  • Umístění- nezadáno
  • DopravaVlak, Dálnice, Silnice

Mám zájem o prohlídku a další informace

Zadané údaje zpracováváme podle těchto zásad