Zobrazit další fotografie

Pronájem komerčního prostoru

Holečkova, Praha

Úspěšně pronajato

Pronájem komfortního komerčního prostoru v HOLEČKOVA HOUSE.

Toužíte po novém krásném nadstandardním prostoru pro vaši firmu o ploše 187 m2, s terasou 20 m2 ?

Holečkova House se navazuje na rezidenční projekt Sacre Coeur2, nachází se v jižním svahu pod pražským Petřínem v těsné blízkosti parku Sacre Coeur, mezi ulicemi Holečkova a Kmochova. Společnosti stále více hledají skutečně příjemné pracovní prostředí v blízkosti centra města a s dobrou dopravní dostupností.

Komerční prostor má reprezentativní charakter a splňuje veškeré předpoklady pro obchodní a podnikatelské aktivity. Je vhodný jako sídlo firmy, kancelářské prostory a nebo po úpravě jako ordinace, či zubní praxe apod. Prostor je možné rozčlenit -  upravit vnitřní dispozice, nyní krásný velký světlý otevřený prostor. Samozřejmostí je čipový a kamerový systém, bezpečnostní dveře, skladové prostory, bezbariérové prostředí. Možnost dostatečného počtu parkovacích stání (1x venkovní, 4x vnitřní). Možnost skladu 9 m2.

Komerční prostor je možné viditelně označit světelnou reklamou z ulice Holečkova na domě mezi domem Sacre Coeur II a Holečkova House i z ulice Kmochova.

Vytápění je zajištěno podlahovými konvektory případně dalšími otopnými tělesy. Ohřev teplé vody probíhá v lokálních elektrických ohřívačích. Chlazení prostorů kanceláří je zajištěno pomocí chladivových jednotek v kazetovém nebo nástěnném provedení. Větrání kanceláří čerstvým vzduchem zajištěno pomocí VZT jednotky. U předpokládaných pracovišť jsou umístěny podlahové krabice se zásuvkami, na stěnách provozní zásuvky. Připojení jednotek je navrženo pomocí optického kabelu, připravena je prostorová rezerva pro slaboproudý rozvaděč, s možností aktivace připojení k internetu a využití služeb poskytovatele (data, hlasové služby, atd.). V kancelářích jsou zářivková svítidla. Každá administrativní jednotka má vlastní měřiče spotřeby všech energií (voda, elektřina, teplo pro vytápění a ohřev teplé užitkové vody). Distribuce tepla je zajištěna tepelným výměníkem.
Prostor je nový, čerstvě dokončený. Kuchyňka je vybavena pracovní plochou s vestavěným nábytkem, lednicí, mikrovlnou troubou, myčkou a vestavěným odpadkovým košem.
Na toaletách kvalitní velkoformátový obklad, sanitární zařízení Villeroy & Boch. Okna jsou z hliníkových profilů s izolačním sklem.

Holečkova House představuje prémiový charakter až do nejmenšího detailu. Pro detailnější informace a podmínky nájmu kontaktujte makléře.

pěšky = zastávka autobusu MHD 1 min = tramvaj a metro 5 min = park Sacre Coeur 3 min = Obchodní centrum Nový Smíchov 3 min = škola, školka, zájmové kroužky 3 min

 

 

 • Cena
  Úspěšně pronajato
 • Číslo zakázkyN90446
 • Patro1
 • Počet nadzemních podlaží8
 • Počet podzemních podlaží2
 • Užitná plocha207 m2
 • Konstrukce stavbySmíšená
 • Typ nemovitostiKomerční
 • UmístěníCentrum obce
 • DopravaSilnice, MHD
 • Stav objektuNovostavba
 • Energetická náročnost budovyC - Úsporná