Kariéra

Přidejte se k úspěšným

Ing. Edita Navrátilová

majitelka franšízy

Práce v realitách mě baví a naplňuje. Líbí se mi potkávat zajímavé lidi, učit se nové věci a řídit si svůj čas, jak potřebuji.

Michal Šebor

Makléř roku 2019 (20 let v realitách)

Po celou dobu mého podnikání v realitách patřím vždy mezi nejúspěšnější makléře v celé síti.

Ing. Václav Doležal

makléř (přes 30 let v realitách)

Česká Společnost Realitní mi poskytuje zázemí, důvěru klientů a spoustu zajímavých zakázek s ještě zajímavějšími výdělky 🙂

Volné pozice

Realitní makléř/ka - samostatný/á

Budete mít své portfolio s nabídkou nemovitostí k prodeji či pronájmu z různých komunikačních a marketingových kanálů České Společnost Realitní a také z vlastních aktivit. Potencionálním klientům budete tyto nemovitosti nabízet a zajišťovat jejich prohlídky. Konečný obchod mezi kupujícím a prodávajícím je pak řízen ze zázemí pobočky, která zajišťuje veškerý právní a finanční servis. Výše Vašeho výdělku je neomezená, navíc získáte ještě podíl na provizi za prodej finančních a nefinančních produktů.

Realitní makléř/ka - začátečník

Práce realitního makléře je příjemná a velmi různorodá. Realitní makléř neustále poznává nové tváře, je prodejcem, rádcem i psychologem v jedné osobě. Často cestuje, má všeobecný přehled a neustále se sebevzdělává. Pracovat jako realitní makléř pro Českou Společnost Realitní znamená prestiž. Dobrý realitní makléř je odměněn nadstandardním příjmem.

Asistent/ka realitního makléře

Budete pomáhat a asistovat jednomu nebo více seniorním realitním makléřům. Jelikož je práce realitního makléře velmi různorodá i vaše činnost bude taková. Pokud budete chtít, časem se stanete makléřem/kou. Odměněn/a budete fixním platem a motivačním provizním bonusem.

Firemní kultura

Dlouhodobá spolupráce

Při výběru makléřů jsme velmi pečliví. Chceme vytvořit perspektivní a co nejlépe fungující tým, který má potenciál dosahovat těch nejlepších výsledků nejen dnes, ale i zítra a za rok

Kvalifikace

Z makléřů vychováváme profesionály v oboru realit. Proto má si makléři České Společnosti Realitní pravidelně formou školení prohlubují své znalosti. Nejen v oblasti prodeje a pronájmu realit, ale rovněž v souvisejících oblastech práva, ekonomiky i stavebnictví.

Firemní akce

Pořádáme rozličné kulturní i sportovní akce a staráme se o pestrý společenský život našich makléřů. Ti nejúspěšnější se navíc mají možnost účastnit významných společenských podniků pořádaných společně s našimi partnery.

Přátelská atmosféra

S našimi makléři jednáme jako s partnery. Jsme maximálně otevření k názorům každé osobnosti, která má zájem na sobě pracovat a přinášet tak významná zlepšení celého makléřského týmu. Aktivní spolupracovníci mají naši největší podporu.

Nejčastější dotazy k práci realitního makléře

Proč být makléřem ČSR?

V dnešní době se malé realitní kanceláře ztrácejí v obrovské konkurenci velkých franšízových skupin. Zvolit si zavedenou a silnou společnost je základním pravidlem pro dosažení úspěchu. Makléři potřebují důvěryhodného partnera, o kterého se při jednání s klienty mohou opřít. Máme silné zázemí garantující seriózní, odborný a odpovědný přístup.

Co potřebuji?

Požadujeme zejména seriózní a odpovědný přístup, ochotu učit se novým věcem, průběžně se vzdělávat a zvyšovat si kvalifikaci. Pro naše klienty chceme vždy to nejlepší, proto klademe vysoké nároky i na naše pracovníky.

Co práce obnáší?

Kromě chození po prohlídkách úspěšný realitní makléř neustále komunikuje s aktivními i potenciálními klienty. Ty získává z vlastních aktivit a z různých komunikačních a marketingových kanálů RČSR. S těmito klienty se pak setkává, tvoří pro ně analýzy a provádí je celým prodejním procesem. Nesedí jen v kanceláři, a ale často pracuje mimo ni. Navíc musí mít i dobrý všeobecný přehled.
Pracovat jako realitní makléř pro ČSR znamená prestiž a být dobrým obchodníkem. Dobrý realitní makléř je odměněn nadstandardním výdělkem.

Kolik budu vydělávat?

Výdělek makléřů je závislý na jejich výkonu. Velkou výhodou je, že jeho výše není nijak omezena. Záleží jen na makléři, kolik si vydělá. Obecně se ale dá konstatovat, že by si zkušený makléř měl vydělat pravidelnou obchodní činností v průměru více než 70 tisíc korun za měsíc.

Jak se stát makléřem?

Pošlete nám svůj životopis na enavratilova@pasn.cz a my se Vám ozveme. Pokud, ale opravdu chcete být makléřem, zavolejte na 730701701

Jak vybíráme?

Prvotní informace o Vás získáme ze zaslaného životopisu a z dotazníku. Pokud se nám budete jevit jako vhodný uchazeč, pozveme Vás na pohovor. V prvním kole vzniká prostor pro vzájemné představení, bližší seznámení a pro získání informací o Vaší motivaci, dosavadních pracovních zkušenostech a schopnostech. Věnujeme se také základním otázkám a informacím o ČSR, které by měl každý zájemce vědět. Informujeme Vás i o konkurenčních výhodách ČSR oproti ostatním realitním kancelářím. Pokud úspěšně absolvujete první kolo, pozveme Vás do další fáze, ve které se budeme zabývat již konkrétním nastavením spolupráce.