Reference

Dejana Hlaváčková

Martina Škutová

Prodej bytu

Paní Hlaváčkovou jsme poznali při koupi bytu před třemi lety. Už tehdy bylo její jednání výjimečné a naše spokojenost veliká, proto jsme se na ni obrátili i nedávno ve věci prodeje jiné nemovitosti. Paní Hlaváčková je velmi profesionální, vlídná, lidská, pečlivá a jedná vždy na rovinu, o čemž jsme se mohli přesvědčit jako kupující i jako prodávající. Věnovala nám nesporně daleko více času i péče, než měla v popisu práce, nemovitost jsme prodali dokonce rychleji, než jsme čekali, a to navíc za hezkou cenu. Byli jsme spokojení i se všemi ostatními službami České společnosti realitní, s osobními jednáními v kanceláři, s přípravami smluv i s právníkem. Paní Hlaváčková je velký srdcař a je na ní vidět, že jí na lidech, kterým s prodejem nebo koupí zrovna pomáhá, opravdu záleží. Děkujeme!
Martina a Ctibor Škutovi

Alena Černá

Vladimír Franz Bareš

prodej bytu na Proseku

Vážená paní Černá,
Ještě jednou Vám chceme poděkovat za Vaší spolupráci ve vyřizování prodeje našeho bývalého bytu. Měli jsme to štěstí, že jsme dostali k dispozici právě Vás a Vaše snaha a vyřizování bylo optimální. Ještě jednou díky.
S pozdravem
Světla a Vladimír Barešovi

Ing. Edita Navrátilová

Pavel Štěpán

Prodej RD Jižní III Spořilov

Paní Navrátilová je velice profesionální s lidským a individuálním přístupem ke každému klientovi. Velká spokojenost.
Štěpánovi,

Ing. Edita Navrátilová

Yaroslav Savko

Prodej RD Zbečno

Dobry den.
Chtel bych podekovat za skvělé a profesionálne provedenou práci k prodeji nemovitosti, a za skvely tim CSRealitní v čele s Editou Navratilovou.
Za schopnost dotáhnout vše do konce a co se řeklo tak to se udělalo.
Přeji hodně provedených prací a moc spokojenych lidi.
Přeje rodina Savko.

Ing. Edita Navrátilová

Dagmar Čárová

Prodej bytu 4+1 Frýdlantská Praha 8

Milá paní Ing. Edito Navrátilová, paní Edito!
Velmi ráda jsem Vás poznala a pokud bych měla nějak zhodnotit Vaši práci, tak jako perfektní, nadstandardní , vysoce profesionální a navíc přátelskou .
Velice Vám za vše děkuji a budu se i nadále těšit na spolupráci!
P.S. Prostě jste úžasná!
Dagmar Čárová

Dejana Hlaváčková

Petr Pihrt

Pronájem bytu Koněvova

Paní makléřka Hlaváčková s námi jednala vždy profesionálně, rychle a efektivně. Líbil se nám její příjemný přístup, vždy s ní byla radost jednat. Vše vždy proběhlo v pořádku a jsme rádi, že jsme narazili na takhle příjemnou makléřku.

Děkuji a přeji Vám příjemný týden.

S pozdravem
Pihrt

Alena Černá

PhDr. Jan Závěta MBA

byt 4+1 Zbraslav

Realitní makléřka paní Alena Černá byla od první chvíle velmi milá a profesionální. Měla již na první schůzku připravené všechny dokumenty a dokázala odpovědět na všechny naše otázky. Jsme moc rádi, že jsme prodej bytu zrealizovali s ní. Každému bych rád doporučil jako makléřku paní Alenu Černou.

Dejana Hlaváčková

Ing. Martin Janza

Pronájem Toušeňská a Plovdivská

Dobrý den,

rád bych poděkoval paní Dejaně Hlaváčkové za zprostředkování uzavření dvou nájemních smluv. Jsem přesvědčen, že s velkým přispěním paní Hlaváčkové se podařilo najít slušné a spolehlivé nájemce. Oceňuji její milý přístup a vytrvalou trpělivost v komunikaci jak se mnou, tak se zájemci a především si vážím její odvahy při přesvědčování mých špatných rozhodnutí, při kterých si způsobila hodně nepříjemností, ale o to více ve mně vzbuzuje obdiv, že je připravena prosadit správnou věc. Čas ukazuje, že se nemýlila.

Ještě jednou velké díky a přeji hodně štěstí nejen paní Hlaváčkové, ale celému kolektivu CS Realitní.

Martin Janza

Dejana Hlaváčková

Mgr. Jiří Šarmír

Pronájem bytu 2kk - Králův Dvůr

"Je tomu zhruba měsíc, co jsem hledal byt k pronájmu a mezi inzercemi mi "padla do oka" nabídka zprostředkovaná Českou Společností Realitní s. r. o., resp. paní Dejanou Hlaváčkovou. Už od prvního kontaktu se mi dostalo vřelé a, především, věcné komunikace, která je, dle mých zkušeností, nadstandardem ve srovnání s ostatními realitními makléři. Kromě uvedeného je třeba značně ocenit flexibilitu při poskytování služby, pokud šlo o čas prohlídky nemovitosti, nebo způsob komunikace. Paní Hlaváčková perfektně zkoordinovala i vlastní vyjednávání jak s pronajímatelem, tak předchozím nájemcem, aby vše spojené s novým nájmem mohlo po všech stranách začít hladce fungovat. Služba byla poskytnuta velice profesionálně, veškeré dílčí otázky byly řešeny promptně a zároveň úplně, tedy, jak pevně věřím, ku spokojenosti obou stran."
Ještě jednou děkuji za milý přístup, byt je naprosto skvělý a vše funguje, jak má.

S poděkováním, pozdravem a přáním pěkného dne,
Mgr. Jiří Šarmír

Ing. Edita Navrátilová

Zdeňka Frühaufová

Prodej 2+kk Chodov

Maximální počet hvězdiček za perfektně odvedenou profesionálni práci. S prodejem bytu přes Českou Společnost Realitní jsem neměla opravdu žádné starosti. Navíc paní inżenýrka Edita Navrátilová je empatická, vstřícná a přátelská, což velice usnadňuje veškerá jednání. Pokud bych v budoucnu potřebovala služby RK, rozhodně se na ni znovu obrátím.

Ing. Edita Navrátilová

Pol Prats

Prodej bytu 1+1 Plzeňská

Tímto chci poděkovat paní ing.Navratilove a paní Černé za profesionálně odvedenou práci. Byla a je to jistě pro ně náročná práce a o to větší je radost, když vše dobře dopadne. Ještě jednou děkuji Mareckova Alena

Alena Černá

Markéta Sudíková

pronájem bytu

Ráda bych tímto dopisem chtěla vyjádřit pochvalu za profesionální jednání a práci paní Aleně Černé.
Velmi mě překvapilo, jaký přístup a pochopení měla, když nám pomáhala pronajmout byt. Její zcela přirozené, ochotné a svižné jednání bylo ku prospěchu obou stran. Vstřícnost a ochota je u této makléřky zřejmá! Musím podotknout, že jsem se s takto empatickým člověkem již dlouho nesetkala.
Děkuji a jsem s pozdravem
Sudíková Markéta
Zdiměřice

Dejana Hlaváčková

Ondřej Pírek

Pronájem 2+1 Nusle

Dobry den Dejano,
mockrat dekuji za pronajmuti bytu v ul. Stetkova. Vse probehlo zase perfektne, dle ocekavani. Je s vama radost spolupracovat. Moc dekuji
S pozdravem Ondrej Pirek

Pavlína Černá

Romana Konasová

Prodej RD Milín

Dobrý den,
chtěla bych moc poděkovat p. Pavlíně Černé za prodej domečku po úmrtí maminky v Milíně. Doba, ve které byl dán inzerát a následná situace na trhu s nemovitostmi, byla těžká. Paní Černé se i přes tuto situaci podařilo domeček prodat . Byla to poměrně vypjaté období jak pro nás tak i pro ni - neustále dojíždění do Milína, prohlídky a někdy i dost neurvalí zájemci, kteří přijeli na prohlídku. Velice ji obdivuji, jak vše sama dokázala. Poznali jsme tak dalšího člověka, který nám vstoupil do života. Paní Černá má velice lidský přístup, dokázala i vyslechnout naše stesky a problémy, které jsme měli. Jsme velmi rádi - já i manžel, že jsme ji poznali a ještě jednou moc děkujeme . Přejeme Vám víc takových pracovníků s takovým přístupem k Vašim klientům. Paní Černá mezi tyto lidi určitě patří.
S pozdravem manželé Koňasovi

Ing. Edita Navrátilová

Milan Mašek

Prodej RD Dejvice

Pokud budu v budoucnu opět prodávat nebo kupovat nemovitost, zcela určitě se s důvěrou opět obrátím na paní inženýrku Editu Navrátilovou, jednatelku České Společnosti Realitní.
Ještě jednou díky jí i její kanceláři za kvalitní realitní servis a proaktivní přístup v případě potřeby. S úctou, Milan Mašek.

Monika Jurášková

Iveta Ušáková

Byt 2kk Laudova

Ráda bych poděkovala za profesionální přístup k zákazníkovi a spolupráci s paní Monikou Juráškovou.

Ing. Edita Navrátilová

Růžena Staňková

Prodej RD Zásmuky u Kolína

PANÍ NAVRÁTILOVÁ DĚKUJI VÁM ZA DOBRÉ ZPRÁVY OHLEDNĚ DOKONČENÍ PRODEJE DOMU.
DOPORUČILA MI VÁS MOJE SNACHA A IHNED JAK JSME SE POZNALY OSOBNĚ, VĚDĚLA JSEM ŽE PŘIJELA ODBORNICE ,KTERÁ SVÉ PRÁCI ROZUMÍ A DÁVÁ TOMU DALEKO VÍC TÍM ŽE JSTE SYMPATICKÁ ,PŘÍJEMNÁ ŽENA, KTERÁ DOKÁŽE VYPOSLECHNOUT PROBLÉMY A STAROSTI DRUHÝCH VŽDY DOBŘE NALADĚNÁ A JEŠTĚ SVÝM VZHLEDEM A VYSTUPOVÁNÍM SKVĚLE URČITĚ VAŠÍ FIRMU ROZHODNĚ REPREZENTUJETE. PŘEJI VÁM AT SE VÁM DAŘÍ PRODAT CO NEJVÍCE NEMOVITOSTÍ A HODNĚ ZDRAVÍ A ŠTĚSTÍ V OSOBNIM ŽIVOTĚ.POKUD BUDU POTŘEBOVAT POMOCI S TÍM PRONÁJMEM URČITĚ SE NA VÁS OPĚT OBRÁTÍM..JEŠTĚ JEDNOU DĚKUJI STANKOVÁ

Alena Černá

MUDr. Lukáš Fleischhans

Prodej bytu s exekucí


Dobrý den, paní Černá,
Jako 3 spolumajitelé bytu nabytého dědictvím jsme čelili nutnosti prodeje bytu zatíženého exekucemi jednoho ze spolumajitelů. V této značně složité situaci jsme se po předchozí osobní výborné referenci na ČS Realitní, konkrétně makléřku paní Černou, rozhodli oslovit tuto realitku s prosbou o možné řešení prodeje bytu. Složitosti situace jsme si byli tíživě vědomi a neuměli jsme si úplně představit, jak bychom prodej bytu zvládli řešit samostatně, proto mě osobně hluboce potěšilo, že od prvního kontaktu přistupovala "naše" makléřka, paní Černá, k celé situaci velmi optimisticky, s chutí a bez zdůrazňování složitých aspektů celého obchodu, což zpětně pokládám téměř za neuvěřitelné, protože příliš jiných aspektů, než těch velmi složitých, tento obchod neměl :-).
ČS Realitní zpracovala krásnou vizualizaci možné rekonstrukce bytu, vytvořila inzerát, který předčil naše očekávání a přes četné nově se vynořující komplikace nám skutečně pomohla dotáhnout celou věc k úplnému závěru. Vždy s maximální ochotou, vstřícností, časovým přizpůsobením se často se měnícím požadavkům. Nemůžu najít žádný moment, který bych mohla nějak kriticky komentovat, nicméně osobně si nejvíc vážím vyřešení exekučních závazků, které bylo komplikované až opravdu nadmíru a nechci si snad ani představit, jak bychom toto zvládli vyřešit bez vnější pomoci, ale v této situaci nám ČS Realitní pomohla vyřešit vlastně všechny kroky, počínaje komunikací s exekutory, přípravy potřebného vypořádání, následná realizace a úplné dotažení až k zápisu nového majitele bytu do katastru, vše proběhlo s plným nasazením paní Černé i právníků firmy, a to vše vrcholilo do období léta, což jsme v něčem mírně pocítili, ale překvapivě se to do časového harmonogramu celého procesu vlastně nepodepsalo.

Moje osobní zkušenost je nejlepší možná a s čistým svědomím mohu komukoliv tuto kancelář doporučit, toho, že s námi zvládla tak výrazné komplikace celého prodeje, si osobně velmi vážím a pokládám to za výraz schopnosti zvládnout opravdu velmi záludné potíže při prodeji bytu. Paní Černé vřele děkujeme a s vděčností přejeme v budoucnu více těch méně komplikovaných zakázek, než byla ta naše. :-)
Renáta Kramperová

Monika Jurášková

Antonín Klofanda

Rád bych ohodnotil a velmi doporučil realitní makléřku paní Moniku Juráškovou. Oceňuji její profesionální přístup a ochotu. Díky těmto vlastnostem a vstřícnosti, se kterou přistupovala ke komplikovanému prodeji nemovitosti, se prodej uskutečnil k uspokojení všech zúčastněných stran a to předně její zásluhou.
Antonín Klofanda
Prodávající

Monika Jurášková

RNDr. Jana Horáková, Ph.D.

Byt v centru Harrachova

Chtěla bych poděkovat paní Monice Juráškové za spolupráci, profesionální přístup, ochotu vždy pomoci a trpělivé hledání vhodného řešení mých požadavků. Realitní služby paní Juráškové mohu jen doporučit.

Monika Jurášková

Ing. Světlana Kameš

Byt 2kk Praha 5 Jinonice

Vážená paní Jurášková,

dovolte, abych Vám touto cestou poděkovala za velice profesionální práci. Přesně takto by, podle mého názoru, měla vypadat služba realitního makléře. Rychlé jednání, korektnost, vstřícnost, pochopení a slušnost. Všechny tyto zásady jste splnila ku prospěchu zainteresovaných stran a já jsem Vám za to velmi vděčná.

Monika Jurášková

Ing. Kristina Georgiu

Byt 2kk v Karlíně

Dobrý den, paní Jurášková,

moc bych Vám chtěla poděkovat za perfektní spolupráci a osobní přístup. Také si moc vážím rychlého jednání, díky němuž jste mi umožnila během 24 hodin vše kompletně zařídit.

Monika Jurášková

Monika Kolářová

Byt 4kk s výhledem na řeku, Praha 2

Byli jsme velice spokojení. Komunikace byla transparentní a rychlá.
Chtěla bych ocenit i podporu po nastěhování, kdy došlo k okamžitému vyřešení našich dalších požadavků.

Monika Jurášková

PH. D. Anna Fontánová

Byt 3kk Praha 5 - Smíchov

Paní Moniku Juráškovou mohu vřele doporučit. Vyšla vstříc všem našim požadavkům, je vstřícná a pečlivá. Vše bylo skvěle zorganizované.

Ing. Edita Navrátilová

Jitka Christmann

Prodej 1+1 Praha 8 - Trója

Vazena a mila pani Ing. Editko Navratilova,
po ukonceni cele nasi zalezitosti spojene s realizaci prodeje meho bytu bych Vam rada vyjadrila me srdecne podekovani za Vasi velmi kompetentni, odbornou a duslednou cinnost, se kterou jste me po cele obdobi doprovazela!
Mate muj obdiv jako zkusena maklerka a maminka 5 deti! Jste uzasna zena, perfektne organizovana s prijemnym jednanim a rychlym citlivym odhadem k cele dane situaci!
Preji Vam z celeho srdce pevne zdravi, hodne dalsich pracovnich uspechu a radosti ve Vasi pocetne rodine!
Zustante jaka jste! Verim, ze najdeme v budoucnu moznost se opet osobne setkat!
Vse nejlepsi a SLUNCE V DUSI Vam ze ❤ preje Jitka Christmann

Monika Jurášková

Jiří Dobrovolný

Pronájem RD Velké Přílepy

Dobry den pani Juraskova,

Timto bych Vam rad jeste oficialne podekoval za pomoc s hledanim
vhodnych najemniku. Byla radost s Vami spolupracovat, zvlaste jsem si
vazil Vasi peclivosti pri proverovani klientu a osobniho nazoru, ktery
jste se mnou sdilela. Preji Vam mnoho dalsich pracovnich uspechu.

S pozdravem
Jiri Dobrovolny

Ing. Edita Navrátilová

Elena Stinissen

Prodej 2+kk Ciolkovského, Praha

Velké poděkování s prodejem meho bytu p.Navrátilové jednatelce. Vše bylo rychle a profesionálně. Paní ing. Navrátilová je velice komunikativní, spolehlivá a úžasná žena.
A samozřejmě poděkování všem z jejich týmu.
Tuto společnost lze doporučit všem zájemcům, kteří chtějí prodat nebo koupit nemovitost.
Přeji hodně úspěchů. Stinissen

Pavlína Černá

Jiřina Kunešová

Prodej RD Babice

Dobrý den, paní Černá,
ještě jednou bych Vám ráda poděkovala za spolupráci. Díky Vaší ochotě a zkušenostem se nám podařilo prodat naši nemovitost v krátké době a bez zbytečných průtahů. Pro nás byly Vaše služby velkým přínosem, každá naše schůzka vedla k posunu v prodeji. Budu Vás ráda dále doporučovat.

--
S přáním hezkého dne

Jiřina Kunešová

Pavlína Černá

paní Lučanská a pan Mynařík

Prodej domu v Pribyslavicích

Dobrý deň, chceli by sme pochváliť prácu pani Černej, s ktorou sme sme riešili vo Vašej RK kúpu domčeku v Pribyslavicich u Velké Bíteše.

Po dlhodobom neúspešnom hľadaní spoločného bývania, a s postupným strácaním nádeje , že nájdeme vysnívaný domček sme s priateľom natrafili na inzerát pani Pavlínky Černé. Ani v jednej realitnej agentúre, s ktorou sme komunikovali (a verte, že to boli skutočne známe realitky a nebolo ich málo !) sme sa nestretli s takýmto ľudským prístupom. Prvýkrát, keď mi zdvihla pani Černá telefón a po vysvetlení našej situácie, mi namiesto " to ani na prehliadku nechoďte ak nemáte vyriešené financie; záujemcov máme dosť,...." povedala vetu :,, Já Vám pomůžu! ". Odvtedy sme znovu začali veriť!
Kúpu nemovitosti sme realizovali na diaľku , no celý proces prebehlol hladko a bezodkladne. Pani Černá prišla a vyriešila všetko čo bolo potreba.

Vážená pani Pavlínka , úprimne Vám ďakujeme za Vašu ochotu, ľudskosť, empatiu, čas a kilometre strávené na ceste za nami a za naším šťastím. Ste úžasný človek na správnom mieste.
Vaše služby budeme s hrdosťou doporučovať!
Vďační klienti z Brna.

Lučanská a Mynařík.

Alena Černá

Miroslav Kačírek

Prodej pozemků Čerčany


Dobrý den,
Paní Alenu Černou jako realitní makléřku mohu jen doporučit. Řešil jsem s ní koupi stavebního pozemku, kdy jsem nemusel dodatečně shánět jakékoli informace k inženýrským sítím, vše bylo objasněno a doloženo před podpisem smlouvy. Především musím pochválit rychlost samotného řízení a její důvěru vůči zájemci!
Ještě jednou děkujeme za spolupráci.
Miroslav Kačírek.