Reference

Monika Jurášková

Jiří Dobrovolný

Pronájem RD Velké Přílepy

Dobry den pani Juraskova,

Timto bych Vam rad jeste oficialne podekoval za pomoc s hledanim
vhodnych najemniku. Byla radost s Vami spolupracovat, zvlaste jsem si
vazil Vasi peclivosti pri proverovani klientu a osobniho nazoru, ktery
jste se mnou sdilela. Preji Vam mnoho dalsich pracovnich uspechu.

S pozdravem
Jiri Dobrovolny

Monika Jurášková

Antonín Klofanda

Rád bych ohodnotil a velmi doporučil realitní makléřku paní Moniku Juráškovou. Oceňuji její profesionální přístup a ochotu. Díky těmto vlastnostem a vstřícnosti, se kterou přistupovala ke komplikovanému prodeji nemovitosti, se prodej uskutečnil k uspokojení všech zúčastněných stran a to předně její zásluhou.
Antonín Klofanda
Prodávající

Monika Jurášková

RNDr. Jana Horáková, Ph.D.

Byt v centru Harrachova

Chtěla bych poděkovat paní Monice Juráškové za spolupráci, profesionální přístup, ochotu vždy pomoci a trpělivé hledání vhodného řešení mých požadavků. Realitní služby paní Juráškové mohu jen doporučit.

Monika Jurášková

Ing. Světlana Kameš

Byt 2kk Praha 5 Jinonice

Vážená paní Jurášková,

dovolte, abych Vám touto cestou poděkovala za velice profesionální práci. Přesně takto by, podle mého názoru, měla vypadat služba realitního makléře. Rychlé jednání, korektnost, vstřícnost, pochopení a slušnost. Všechny tyto zásady jste splnila ku prospěchu zainteresovaných stran a já jsem Vám za to velmi vděčná.

Monika Jurášková

Ing. Kristina Georgiu

Byt 2kk v Karlíně

Dobrý den, paní Jurášková,

moc bych Vám chtěla poděkovat za perfektní spolupráci a osobní přístup. Také si moc vážím rychlého jednání, díky němuž jste mi umožnila během 24 hodin vše kompletně zařídit.

Monika Jurášková

Róbert Guzmics

Byt 2kk Praha Michle

About Monika's performance:

Our experience with Monika's cooperation in finding our sweet flat in Prague was impressive. The advertisement and description about the apartment were accurate and the photos were nice. Although back then we had some language barriers, she was very kind and flexible, also patient. We could manage even from countries apart to get the details right and get to a walkaround to see our current nice new home, and her cooperation which connected to our current flat owner was greatly appreciated! She managed to get us a new home and we are very pleased with her service, and her personality! :)

Monika Jurášková

Monika Kolářová

Byt 4kk s výhledem na řeku, Praha 2

Byli jsme velice spokojení. Komunikace byla transparentní a rychlá.
Chtěla bych ocenit i podporu po nastěhování, kdy došlo k okamžitému vyřešení našich dalších požadavků.

Monika Jurášková

PH. D. Anna Fontánová

Byt 3kk Praha 5 - Smíchov

Paní Moniku Juráškovou mohu vřele doporučit. Vyšla vstříc všem našim požadavkům, je vstřícná a pečlivá. Vše bylo skvěle zorganizované.

Monika Jurášková

Iveta Ušáková

Byt 2kk Laudova

Ráda bych poděkovala za profesionální přístup k zákazníkovi a spolupráci s paní Monikou Juráškovou.

Alena Černá

Markéta Sudíková

Alena Černá

MUDr. Lukáš Fleischhansns

Prodej bytu s exekucí


Dobrý den, paní Černá,
Jako 3 spolumajitelé bytu nabytého dědictvím jsme čelili nutnosti prodeje bytu zatíženého exekucemi jednoho ze spolumajitelů. V této značně složité situaci jsme se po předchozí osobní výborné referenci na ČS Realitní, konkrétně makléřku paní Černou, rozhodli oslovit tuto realitku s prosbou o možné řešení prodeje bytu. Složitosti situace jsme si byli tíživě vědomi a neuměli jsme si úplně představit, jak bychom prodej bytu zvládli řešit samostatně, proto mě osobně hluboce potěšilo, že od prvního kontaktu přistupovala "naše" makléřka, paní Černá, k celé situaci velmi optimisticky, s chutí a bez zdůrazňování složitých aspektů celého obchodu, což zpětně pokládám téměř za neuvěřitelné, protože příliš jiných aspektů, než těch velmi složitých, tento obchod neměl :-).
ČS Realitní zpracovala krásnou vizualizaci možné rekonstrukce bytu, vytvořila inzerát, který předčil naše očekávání a přes četné nově se vynořující komplikace nám skutečně pomohla dotáhnout celou věc k úplnému závěru. Vždy s maximální ochotou, vstřícností, časovým přizpůsobením se často se měnícím požadavkům. Nemůžu najít žádný moment, který bych mohla nějak kriticky komentovat, nicméně osobně si nejvíc vážím vyřešení exekučních závazků, které bylo komplikované až opravdu nadmíru a nechci si snad ani představit, jak bychom toto zvládli vyřešit bez vnější pomoci, ale v této situaci nám ČS Realitní pomohla vyřešit vlastně všechny kroky, počínaje komunikací s exekutory, přípravy potřebného vypořádání, následná realizace a úplné dotažení až k zápisu nového majitele bytu do katastru, vše proběhlo s plným nasazením paní Černé i právníků firmy, a to vše vrcholilo do období léta, což jsme v něčem mírně pocítili, ale překvapivě se to do časového harmonogramu celého procesu vlastně nepodepsalo.

Moje osobní zkušenost je nejlepší možná a s čistým svědomím mohu komukoliv tuto kancelář doporučit, toho, že s námi zvládla tak výrazné komplikace celého prodeje, si osobně velmi vážím a pokládám to za výraz schopnosti zvládnout opravdu velmi záludné potíže při prodeji bytu. Paní Černé vřele děkujeme a s vděčností přejeme v budoucnu více těch méně komplikovaných zakázek, než byla ta naše. :-)
Renáta Kramperová

Ing. Edita Navrátilová

Jitka Christmann

Prodej 1+1 Praha 8 - Trója

Vazena a mila pani Ing. Editko Navratilova,
po ukonceni cele nasi zalezitosti spojene s realizaci prodeje meho bytu bych Vam rada vyjadrila me srdecne podekovani za Vasi velmi kompetentni, odbornou a duslednou cinnost, se kterou jste me po cele obdobi doprovazela!
Mate muj obdiv jako zkusena maklerka a maminka 5 deti! Jste uzasna zena, perfektne organizovana s prijemnym jednanim a rychlym citlivym odhadem k cele dane situaci!
Preji Vam z celeho srdce pevne zdravi, hodne dalsich pracovnich uspechu a radosti ve Vasi pocetne rodine!
Zustante jaka jste! Verim, ze najdeme v budoucnu moznost se opet osobne setkat!
Vse nejlepsi a SLUNCE V DUSI Vam ze ❤ preje Jitka Christmann

Ing. Edita Navrátilová

Elena Stinissen

Prodej 2+kk Ciolkovského, Praha

Velké poděkování s prodejem meho bytu p.Navrátilové jednatelce. Vše bylo rychle a profesionálně. Paní ing. Navrátilová je velice komunikativní, spolehlivá a úžasná žena.
A samozřejmě poděkování všem z jejich týmu.
Tuto společnost lze doporučit všem zájemcům, kteří chtějí prodat nebo koupit nemovitost.
Přeji hodně úspěchů. Stinissen

Pavlína Černá

Jiřina Kunešová

Prodej RD Babice

Dobrý den, paní Černá,
ještě jednou bych Vám ráda poděkovala za spolupráci. Díky Vaší ochotě a zkušenostem se nám podařilo prodat naši nemovitost v krátké době a bez zbytečných průtahů. Pro nás byly Vaše služby velkým přínosem, každá naše schůzka vedla k posunu v prodeji. Budu Vás ráda dále doporučovat.

--
S přáním hezkého dne

Jiřina Kunešová

Pavlína Černá

paní Lučanská a pan Mynařík

Prodej domu v Pribyslavicích

Dobrý deň, chceli by sme pochváliť prácu pani Černej, s ktorou sme sme riešili vo Vašej RK kúpu domčeku v Pribyslavicich u Velké Bíteše.

Po dlhodobom neúspešnom hľadaní spoločného bývania, a s postupným strácaním nádeje , že nájdeme vysnívaný domček sme s priateľom natrafili na inzerát pani Pavlínky Černé. Ani v jednej realitnej agentúre, s ktorou sme komunikovali (a verte, že to boli skutočne známe realitky a nebolo ich málo !) sme sa nestretli s takýmto ľudským prístupom. Prvýkrát, keď mi zdvihla pani Černá telefón a po vysvetlení našej situácie, mi namiesto " to ani na prehliadku nechoďte ak nemáte vyriešené financie; záujemcov máme dosť,...." povedala vetu :,, Já Vám pomůžu! ". Odvtedy sme znovu začali veriť!
Kúpu nemovitosti sme realizovali na diaľku , no celý proces prebehlol hladko a bezodkladne. Pani Černá prišla a vyriešila všetko čo bolo potreba.

Vážená pani Pavlínka , úprimne Vám ďakujeme za Vašu ochotu, ľudskosť, empatiu, čas a kilometre strávené na ceste za nami a za naším šťastím. Ste úžasný človek na správnom mieste.
Vaše služby budeme s hrdosťou doporučovať!
Vďační klienti z Brna.

Lučanská a Mynařík.

Alena Černá

Miroslav Kačírek

Prodej pozemků Čerčany


Dobrý den,
Paní Alenu Černou jako realitní makléřku mohu jen doporučit. Řešil jsem s ní koupi stavebního pozemku, kdy jsem nemusel dodatečně shánět jakékoli informace k inženýrským sítím, vše bylo objasněno a doloženo před podpisem smlouvy. Především musím pochválit rychlost samotného řízení a její důvěru vůči zájemci!
Ještě jednou děkujeme za spolupráci.
Miroslav Kačírek.

Alena Černá

Martin Wenzel

Koupě pozemků Čerčany

Paní Alena Černá zprostředkovávala prodej pozemku, o který jsem měl zájem a který jsem také zakoupil. Ctila právo prvního zájemce. Vyzdvihuji tedy férovost, rychlost a profesionální komunikaci.
Martin Wenzel

Ing. Edita Navrátilová

Ing. Kostin Vitalii

Prodej 2+1, Etiopská, Praha 6

ČS realitní budu určitě doporučovat svým známým. Děkuji pí. Editě Navrátilové za profesionální přístup a zájem o spokojenost klienta. Doporučuji spolupráci.

Ing. Edita Navrátilová

Pavel Vogel

Prodej 2+1 Makovského, Řepy, Praha 6

Dobrý den paní Navrátilová, chtěla bych Vám poděkovat za pomoc mým rodičům při koupi bytu v Řepích. Máme radost, že to takto vyšlo a doufám v další spolupráci.
S pozdravem a přáním hezkých dnů
Mgr. Eva Jakubičková

Pavlína Černá

Vlastimil Schwarz

Prodej RD Třeboň

Velké poděkování za veškerou péči s prodejem domů p.Navrátilové jednatelce, a realitní makléřce Pavlíně Černé, která nás provedla prodejem nemovitosti.

A samozřejmě poděkování všem z jejich týmu.

Přejeme hodně úspěchů.
Schwarzovi

Ing. Edita Navrátilová

Mgr. Taťána Svatošová

Prodej 3+kk Na Fialce, Řepy, Praha

Paní Navrátilová předvedla při prodeji našeho bytu naprosto profesionální výkon s vysokým nadstandardem. Byla připravena kdykoli se nám věnovat a v průběhu prodeje byla ochotná poradit a sladit vše i s následnou koupí. Rozhodně doporučujeme služby této zkušené paní makléřky a děkujeme.
T. Svatošová

Ing. Edita Navrátilová

Prodej 2+1 Evropská, Praha 6

Vážená paní Navrátilová,
Chtěli bychom Vám touto cestou poděkovat za neskutečně profesionálně provedený prodej našeho bytu na Praze 6.
Oceňujeme i veškerou pomoc ( často i nad rámec smluvních povinností ) a vysoce lidský a hlavně trpělivý přístup.
Ještě jednou moc děkujeme
Schwarzovi

Alena Černá

Jiří Pospíšil

Prodej byt 3+1 Modřany

Dobrý den,
paní Černá je velmi komunikativní a ochotná. Zajímají jí specifické požadavky zákazníka a hledá řešení pro úspěšné dokončení vyjednávání při koupi nemovitosti. Když kupující přemýšlí o koupi, netlačí ho v rozhodování větou, že je dalších 5 zájemců a musí se rozhodnout hned. Respektuje možnost o investici v řádu milionů se nerozhodovat v řádu hodin, ale dní.
J Pospíšil

Alena Černá

Petra Fleischhansová

Prodej byt 3+1 Modřany

Dobrý večer paní Černá,
Na jaře 2021 jsme měli možnost využít služby realitní makléřky paní Aleny Černé a byli jsme nad očekávání spokojeni s její prací. Prodávali jsme tehdy náš původní byt a kupovali nový, vše šlo velmi rychle, hladce, všechny záležitosti byly vyřízeny plynule a k naší spokojenosti. Z nadstandardního přístupu paní makléřky jsme byli nadšení, její flexibilita při domlouvání časů schůzek (včetně večerních hodin, víkendů), profesionální vstřícné jednání a v neposlední řadě přístup k našim malým dětem, které dokonce během některých jednání i hlídala :) Díky paní makléřce jsme během 3 měsíců od prohlídky nového bytu bydleli, původní byt byl prodán za podstatně vyšší cenu, než jsme očekávali a to vše téměř bez starostí, paní makléřka za nás vyřídila vše včetně převodu elektřin, pomoc při vyřízení hypotéky, vyřídila pojištění obou bytů ..... Její služby můžeme jen doporučit a moc jí děkujeme za vše. Petra Fleischhansová

Alena Černá

Alena Tvrdá

Byt 4+kk Modřany

Dobrý den,
chtěla bych Vám moc poděkovat za pomoc s prodejem bytu.
Dlouho jsem zvažovala, zda prodej uskutečnit pomocí realitní kanceláře, protože různé negativní zkušenosti lidí vyčtené z internetu mluvily spíše proti. Ale pak mi známá zcela náhodou doporučila Vaši realitní kancelář jako slušnou a solidní. A měla pravdu! Moje zkušenost s Vašimi službami, jednáním, servisem i rychlostí prodeje zcela předčila moje očekávání. Profesionalita, korektnost, rychlost, ochota, vstřícnost, to jsou jen ve zkratce slova, která mne v souvislosti s Vámi a poskytnutými službami napadají jako první.
Děkuji Vám a celému týmu realitní kanceláře za vynikající práci a velmi příjemnou spolupráci. Jsem velmi ráda, že jsem Vás poznala, využila Vašich služeb a měla možnost si ověřit, že slušní lidé stále existují.
Přeji Vám mnoho spokojených klientů jako jsem byla já!
S pozdravem
Alena Tvrdá

Ing. Edita Navrátilová

Dana Šrankotová

Paní makléřka Ing. Edita Navrátilová, která se mi v rámci řešení mé nemovitosti věnovala, byla víc než skvělá, nemohu tedy hodnotit jinak než kladně.
Vstřícnost, profesionalita, ochota, to vše bylo nad rámec toho, co jsem původně očekávala.

Ing. Edita Navrátilová

Jiří Smola

Prodej 3+1 Praha 8

Dobrý den paní Navrátilová,

děkuji Vám touto cestou za excelentní spolupráci při prodeji mého bytu. Velmi si vážím Vašeho osobního a profesionálního přístupu.
Přeji Vám hodně dalších spokojených klientů jako jsem já.

Ing. Edita Navrátilová

Hana Seidlová

Prodej 2+kk Stodůlky

Vážená paní Navrátilová,

I pro mě bylo velikou ctí spolupracovat s Vámi, příjemnou a velmi profesionální dámou.
Děkuji Vám za vše i za Vaše krásné polichocení, moc si ho vážím.
V Erste jsem všude roztrousila, že jste úžasná dáma a makléřka na svém místě. Že Erste má vynikajícího profesionála v realitách.
Přeji i Vám spokojený osobní život a úspěšný ten profesní.

Děkuji ještě jednou.

S úctou
Hana Seidlová

Ing. Edita Navrátilová

Kamil Šolc

Dobrý den,
se službami jsem byl velmi spokojen. Dalo by se říci, že co bylo slíbeno, to bylo také splněno. Oceňuji komplexní rozsah služeb vč. právního servisu. Na závěr bych zmínil rychlost, s jakou se Vám podařilo pronajmout všechny tři byty.

Přeji Vám hezký víkend,
Kamil Šolc

Ing. Edita Navrátilová

Jiří Mrhal

Prodej 2+1 Praha 4

Hezký večer, paní Navrátilová,
moc Vám děkuji za milá slova, to víte, že jsem spokojen, byt se podařilo prodat v krátkém čase a solidním lidem, mám z toho dobrý pocit. Rovněž děkuji Vám i paní Juráškové za noblesní přístup.
Přeji Vám také hodně zdaru a budu na naší spolupráci rád vzpomínat.
Srdečně zdraví J. M.