Reference

Pavlína Černá

paní Lučanská a pan Mynařík

Prodej domu v Pribyslavicích

Dobrý deň, chceli by sme pochváliť prácu pani Černej, s ktorou sme sme riešili vo Vašej RK kúpu domčeku v Pribyslavicich u Velké Bíteše.

Po dlhodobom neúspešnom hľadaní spoločného bývania, a s postupným strácaním nádeje , že nájdeme vysnívaný domček sme s priateľom natrafili na inzerát pani Pavlínky Černé. Ani v jednej realitnej agentúre, s ktorou sme komunikovali (a verte, že to boli skutočne známe realitky a nebolo ich málo !) sme sa nestretli s takýmto ľudským prístupom. Prvýkrát, keď mi zdvihla pani Černá telefón a po vysvetlení našej situácie, mi namiesto " to ani na prehliadku nechoďte ak nemáte vyriešené financie; záujemcov máme dosť,...." povedala vetu :,, Já Vám pomůžu! ". Odvtedy sme znovu začali veriť!
Kúpu nemovitosti sme realizovali na diaľku , no celý proces prebehlol hladko a bezodkladne. Pani Černá prišla a vyriešila všetko čo bolo potreba.

Vážená pani Pavlínka , úprimne Vám ďakujeme za Vašu ochotu, ľudskosť, empatiu, čas a kilometre strávené na ceste za nami a za naším šťastím. Ste úžasný človek na správnom mieste.
Vaše služby budeme s hrdosťou doporučovať!
Vďační klienti z Brna.

Lučanská a Mynařík.

Ing. Edita Navrátilová

Ing. Kostin Vitalii

Prodej 2+1, Etiopská, Praha 6

ČS realitní budu určitě doporučovat svým známým. Děkuji pí. Editě Navrátilové za profesionální přístup a zájem o spokojenost klienta. Doporučuji spolupráci.

Ing. Edita Navrátilová

Pavel Vogel

Prodej 2+1 Makovského, Řepy, Praha 6

Dobrý den paní Navrátilová, chtěla bych Vám poděkovat za pomoc mým rodičům při koupi bytu v Řepích. Máme radost, že to takto vyšlo a doufám v další spolupráci.
S pozdravem a přáním hezkých dnů
Mgr. Eva Jakubičková

Pavlína Černá

Vlastimil Schwarz

Prodej RD Třeboň

Velké poděkování za veškerou péči s prodejem domů p.Navrátilové jednatelce, a realitní makléřce Pavlíně Černé, která nás provedla prodejem nemovitosti.

A samozřejmě poděkování všem z jejich týmu.

Přejeme hodně úspěchů.
Schwarzovi

Ing. Edita Navrátilová

Mgr. Taťána Svatošová

Prodej 3+kk Na Fialce, Řepy, Praha

Paní Navrátilová předvedla při prodeji našeho bytu naprosto profesionální výkon s vysokým nadstandardem. Byla připravena kdykoli se nám věnovat a v průběhu prodeje byla ochotná poradit a sladit vše i s následnou koupí. Rozhodně doporučujeme služby této zkušené paní makléřky a děkujeme.
T. Svatošová

Ing. Edita Navrátilová

Prodej 2+1 Evropská, Praha 6

Vážená paní Navrátilová,
Chtěli bychom Vám touto cestou poděkovat za neskutečně profesionálně provedený prodej našeho bytu na Praze 6.
Oceňujeme i veškerou pomoc ( často i nad rámec smluvních povinností ) a vysoce lidský a hlavně trpělivý přístup.
Ještě jednou moc děkujeme
Schwarzovi

Ing. Edita Navrátilová

Monika Nudo

Prodej 2+1, Makedonská, Praha 9

S ČS realitní mam tu nejlepší zkušenost. Díky paní Navratilove a jejímu týmu se podařilo prodat můj byt přesně za cenu, kterou jsem si představovala, ačkoliv v tu dobu byla o něco vyšší, než ceny srovnatelných bytu v okolí. Paní Navrátilová má úžasně lidsky přístup a velký nadhled. Velmi ochotně řešila i následnou nájemní smlouvu (v bytě jsem ještě zůstávala jako nájemce, než se dokončila stavba nového bytu, kam jsem se stěhovala) a nestandardní požadavky kupujícího/pronajímatele, aby byly k me spokojenosti, ačkoliv prodej už byl v podstatě uzavřen. Po celou dobu jsem měla pocit, ze se na ni mohu plně spolehnout. Budu-li znovu v budoucnu potřebovat služby realitního makléře, nebudu váhat na koho se obrátit.

Ing. Edita Navrátilová

Anna Párová

Prodej bytu 3+1 Motol

Dobrý den paní Navrátilová, chci Vám velmi poděkovat za aktivní pomoc a podporu při prodeji mého původního bytu a koupi nového bytu. Vyšla jste mi po všech směrech vstříc. Jde samozřejmě o profesionální přístup, ale taky hlavně o Váš lidský přístup. Budu Vaši kancelář i Vás osobně všude propagovat. Moc Vám děkuji a srdečně Vás zdravím, ať se daří profesně i soukromě.

S pozdravem
Anna Párová

Michal Šebor

Marie Gailová

Prodej rekreačního areálu, Rataje nad Sázavou

Vážený pane řediteli,
ráda bych se s vámi podělila o neuvěřitelný přístup dvou vašich zaměstnanců. Jde o pana Šebora a paní Navrátilovou. Oba jsou velice schopní a komunikativní a mají ještě k tomu lidský přístup.
Kdyby měli všichni takový přístup k práci, tak by to bylo skvělé.
Píší vám z mobilu mám zlomený kotník, nedostanu se ani k počítači, měla jsem ale potřebu vám sdělit s jakými úžasnými lidmi děláte.
Přeji hodně úspěchů.
Marie Gailová, vaše klientka

Ing. Edita Navrátilová

Olga Řehořová

Prodej rodinného domu Praha 8 - Libeň

Dobrý den, paní inženýrko,
sice vše neproběhlo zcela klidně, ale Vy ani Vaše společnost na tom nemáte žádnou vinu. S Vašimi službami jsem byla velmi spokojena a to nejenom tím, že k prodeji došlo velmi rychle. Váš přístup byl velice profesionální a lidský, měla jste Vy i pan Ing. Jánský velmi vstřícný přístup ke všem mým žádostem a připomínkám, vše bylo z Vaší strany vedeno profesionálně, rychle a plně jste mi vždy vysvětlili, proč je jaký postup nutný a vhodný. Měli jste oba pro mne vždy pochopení a našli si čas, když jsem cokoliv potřebovala vysvětlit či doplnit.
Děkuji Vaší společnosti a hlavně Vám osobně s pomocí s prodejem, který byl pro mne nejen věcí novou ale hlavně psychicky velmi náročnou záležitostí. Pokud bych potřebovala v podobné záležitosti cokoliv řešit, vždy se na Vás budu obracet a samozřejmě Vás doporučím, pro prodej či pronájem nemovitostí, svým přátelům a známým.
Děkuji Vám a přeji hodně dalších a spokojených klientů.

Olga Řehořová